Damenschmuckset
Gold 580, feinvergoldet, Email Türkise, österr. Amtspunze 1872-1922, 9,9 g in Formetui Email tlw ausgeschartetøx
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
05.06.2019 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Damenschmuckset
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.06.2019 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.05. - 05.06.2019 |