Saphir-Allianz Ring
Gold 585, altschliffbrillant u. Brillant zus. ca. 0,20 ct, RW 59, 8,8 gøG9
05.06.2019 - 10:45
- Vyvolávací cena:
Saphir-Allianz Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.06.2019 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.05. - 05.06.2019 |