Allianzring
Gold 750, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, RW 65,13,6 gøg13
05.06.2019 - 10:46
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Allianzring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.06.2019 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.05. - 05.06.2019 |