Altschliffbrillant-Brillant Brosche zus. ca. 2,90 ct
Weißgold 585, 6,9 g WARE AUS PRIVATBESITZøG7
05.06.2019 - 10:52
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.06.2019 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.05. - 05.06.2019 |