Čís. položky 139-093551/0001

Wiener Silber Kaffeekanne und Gießer von 1858,

Wiener Silber Kaffeekanne und Gießer von 1858, - Starožitnosti

rund, gerade Faltenzüge, reicher floraler Dekor, Elfenbeinhenkel, Kanne mit Scharnierdeckel, Höhe 22 cm, Bruttogewicht 891 g, Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 1858, leichte Druckstellen, (HS) ASA

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.07.2017 - 16:07

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2017 - 16:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.