Diamant Ohrringe zus. ca. 0,30 ct
Gold ca. 580/Silber kombiniert, je ein Altschliffdiamant, österr. Amtspunze 1872- 1922, 1,9 gøx
Expert: Alexander Olajos
Alexander Olajos
01/470 68 03
waehring@dorotheum.at
29.05.2019 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Alexander Olajos
Alexander Olajos
01/470 68 03
waehring@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2019 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.05. - 29.05.2019 |