Montblanc
Füllfederhalter, Metall tlw. vergoldet, Feder Gold 750, Länge ca. 13,8 cm, 27,4 g, oxidiert, Gebrauchsspurenøg1
29.05.2019 - 10:27
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Montblanc
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2019 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.05. - 29.05.2019 |