"Cartier" Tischfeuerzeug
Metall, tlw. vergoldet, Serien Nr. 73417 T, 124,6 g, Originaletui, Gebrauchsspuren øx
29.05.2019 - 10:53
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
"Cartier" Tischfeuerzeug
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2019 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.05. - 29.05.2019 |