Wolfgang Walkensteiner *
(Klagenfurt 1949 geb.) Aus dem Zyklus "Volle Teller", signiert Walkensteiner, datiert 96, Eitempera auf Leinwand, 69,5 x 110 cm, Keilrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Wolfgang Walkensteiner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |