Maria Lassnig *
(Kappel, Kärnten, 1919-2014 Wien) "Figur", signiert M Lassnig, datiert 1988, betitelt, Aquarell auf Velin, auf Karton fixiert, 65 x 47 cm, Passepartout, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 20.000,-
Maria Lassnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |