Kiki Kogelnik *
(Bleiburg 1935-1997 Wien) "Sunkist", signiert Kiki Kogelnik, schwer leserlich datiert, Farblithografie, die Nr.1/200, 84 x 66,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Kiki Kogelnik *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |