Montblanc Solitaire Silver Ballpoint Pen
Silber 925, Metall vergoldet, Drehmechanik, Serien Nr. VL 1665679, 32,5 g, Widmungsgravur, Gebrauchsspurenøs10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
06.06.2019 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.06.2019 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.06. - 06.06.2019 |