Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Gold 585, RW 52, 4,1 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
04.06.2019 - 15:30
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Gold 585, RW 52, 4,1 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.06.2019 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Deutsche emaillierte Deckeldose,
- 12 Wiener vergoldete Mokkalöffel,
- Brillant/Rubinarmkette