Altschliffbrillantring ca. 0,65 ct
Weißgold 750, RW 62, Brillant mit natürlichen Oberflächenmerkmalen, 3,6 gøG4
04.06.2019 - 15:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.06.2019 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |