Johan van Hell *
, "Straßensänger", signiert "Johan van Hell" Litographie, Blattgröße 54 x 41 cm, verglast, gerahmt
03.06.2019 - 10:47
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Johan van Hell *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.06.2019 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.05. - 03.06.2019 |