Alois Tott
(Wien 1870-1939, Schüler der Wiener Akademie unter Ed. v. Lichtenfels, Landschaftsmaler) Dürnstein in der Wachau, handsigniert A. Tott, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 28 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.06.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alois Tott
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.06.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.05. - 07.06.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 50,-