Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Winterdämmerung, handsigniert: Kumpf, betitelt, bezeichnet: E/a, Lithografie in Farbe, Blattgröße ca. 65 x 80 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-