Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Sommerblumenstrauß, signiert: Konst. Stoitzner., datiert: (19)30., Öl auf Holz, ca. 35 x 46 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: