Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Radstadt, signiert: E. Huber, datiert: (19)51, Aquarell und Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 46x 60 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:48
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Huber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:48 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena: