Diamant Brosche zus. ca. 0,55 ct
Gold Weißgold 585, Brillanten, Altschliffbrillanten, Achtkantdiamanten, drei Kulturperlen, 9 gøg8
24.07.2017 - 16:35
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.07.2017 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 10.07. - 24.07.2017 |