Ernst Ludwig Franke *
,"Dahlien", signiert u. datiert"Ernst Ludwig Franke, (19)48",Öl auf Karton, ca. 84 x 62 cm, gerahmt
17.06.2019 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Ludwig Franke *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.06.2019 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.06. - 17.06.2019 |