Smaragd Brillant Damenring
Gold/Weißgold 750, vier Brillanten, zus. ca. 0,15 ct (grav.), ein Smaragd, RW 58, schwedische Amtspunze, Meisterzeichen "Alton", 2,7 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.06.2019 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Smaragd Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.06.2019 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.06. - 27.06.2019 |