Diamant Brillant Ring zus. ca. 1,95 ct
Rotgold/Weißgold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 1,60 ct, vier Brillanten, zus. ca. 0,35 ct, RW 55, 11 gøG11
27.06.2019 - 10:44
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.06.2019 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.06. - 27.06.2019 |