Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Bella im Keller, handsigniert: Kumpf, nummeriert: 132/300, betitelt, Radierung, Plattengröße ca. 22 x 35 cm, leicht gebräunt, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2019 - 15:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.06.2019 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: