Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Stimmungshafte Burglandschaft, signiert: Robert Zinner, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 62,5 x 90 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2019 - 15:35
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Robert Zinner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.06.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.380,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-