Brillant Brosche
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, Achtkantdiamanten, 7,6 gøg7
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
27.06.2019 - 10:45
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Brosche
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.06.2019 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.06. - 27.06.2019 |