Halskette
![Halskette - Klenoty a náramkové Halskette - Klenoty a náramkové](/fileadmin/lot-images/82A190627/normal/halskette-6275697.jpg)
Gold 585, Länge ca. 82 cm Steckschließe, Sicherheitsachter, 36,3 gøG36
27.06.2019 - 10:53
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 1.000,-
Halskette
Gold 585, Länge ca. 82 cm Steckschließe, Sicherheitsachter, 36,3 gøG36
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 27.06.2019 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.06. - 27.06.2019 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Künstler Anfang 20. Jhdt.
- .gestempelt/Briefstück/*/(*) - Sammlung altd. Staaten mit Baden - Bayern - Oldenburg - Hamburg - Bremen -Württemberg etc.,
- ** - Österreich Nr.1097 G (1S Mariazell) Druck
- LKW "Opel Movano L2H1 2,3 CDTI 3,5 t. mit Kühlkofferaufbau",
- Zwei und ein Paar Cloisonné Vasen, China, 20. Jahrhundert