Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Betitelt "Donauenge Kasau", rechts unten signiert und datiert Fritz Lach 1913, Radierung, ca. 24 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 2.760,-