Erich Wulz *
(Salzburg 1906-1984 Aigen) "Gmunden", rechts unten signiert und datiert E Wulz (19)77, Holzschnitt, ca. 31 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Erich Wulz *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: