Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, Farblithografie, ca. 31 x 47,5 cm, aus dem Katalog loser Blätter der Ausstellung "Peintures, Gouaches Dessins" in der Galerie Maeght - 1972, Mittelfalte, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
19.06.2019 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.06.2019 - 15:29 |
Prohlídka: | 14.06. - 19.06.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: