Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Betitelt "Adam Rational", unten signiert und datiert R. Hausner 1975, Siebdruck in Farbe, ca. 55 x 67 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glaskante beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 15:52
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 15:52 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: