Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Betitelt "Gausbach 1941", links unten signiert E. Huber, Aquarell/ Mischtechnik auf Papier, ca. 44 x 59 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 16:01
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Ernst Huber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: