Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) "Elefant", unten signiert und datiert Anz. 1990, Kohle/Tusch-Federzeichnung auf Papier, kaschiert, Blattgröße ca 19 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 16:05
- Vyvolávací cena:
Siegfried Anzinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: