Brillant Diamant Damenring zus. ca. 0,85 ct
Weißgold 585, RW 50, 11,2 g, TragespurenøG11
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
alexander.waerter@dorotheum.at
04.07.2019 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.07.2019 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 04.07.2019 |