Brillantsolitär ca.2,08 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 53, 2,6 gøG3
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
alexander.waerter@dorotheum.at
04.07.2019 - 10:28
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Brillantsolitär ca.2,08 ct
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.07.2019 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 04.07.2019 |