Ovale Vorlegeplatte
1. Drittel 20. Jh. Silber 800, in barocker Form, ca. 42 x 29 cm, österr. Amtspunze nach 1922 (Dukankopf), 1060 g, fleckig
02.07.2019 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Ovale Vorlegeplatte
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.07.2019 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |