Brillantring zus. ca.0,35 ct
Gold/Weißgold 585, Ringkopf, Monogramm "G", mit Brillanten ausgefasst, RW 57, 5 gøG5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
03.07.2019 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca.0,35 ct
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |