Albert Zahlbruckner
(Allerheiligen 1895-1962 Klgft"Maria Wörth", signiert, datiert 1953, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 34 x 43 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.07.2019 - 10:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Albert Zahlbruckner
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |