Betende Heilige
Holz, polychrom gefasst, Höhe 25 cm, spätes 19./frühes 20. Jhdt., Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.07.2019 - 11:24
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Betende Heilige
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 11:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |