Oswald Kollreider *
(St. Oswald, Osttirol, 1922-2017 Strassen) "Puente San Martin", Öl auf Hartfaserplatte, 50 x 70 cm, gerahmt, krakeliert, kleine Abblätterungen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.07.2019 - 11:29
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Oswald Kollreider *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |