Bruno Hess *
(Wien 1888-1949) "Gebirgslandschaft mit Bergdorf", signiert Bruno Hess, datiert 1938, Aquarell auf Papier, 18,5 x 24 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.07.2019 - 11:35
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Bruno Hess *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 11:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |