Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Landschaft mit Burgruine, handsigniert Wilhelm Kaufmann Vienna, Öl auf Karton, Bildausschnitt 49 x 60 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Rahmen gering abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.07.2019 - 16:01
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Wilhelm Kaufmann *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2019 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.06. – 08.07.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-