Brillantdamenring zusammen ca. 2 ct
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, 24 Brillanten, RW 58, 10,1 g øG10
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
08.07.2019 - 16:38
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2019 - 16:38 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.06. – 08.07.2019 |