Kulturperlen-Schmuckset
Gold 585, best. aus: 1 Damenring, Brillant ca. 0,015 ct, RW 50, 2 Ohrstecker, 11,4 g, Patente ungleichøG9
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
19.07.2017 - 16:16
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Kulturperlen-Schmuckset
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.07.2017 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.07. - 19.07.2017 |