Brillantring ca. 1,50 ct
Gold Weißgold 750, RW 54, 19,5 g, 3 Steine beschädigt øg19
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
09.07.2019 - 15:01
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantring ca. 1,50 ct
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.07.2019 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |