Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, RW 52, 5,8 g, leichte TragespurenøG6
24.07.2017 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.07.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 24.07.2017 |