Brillant Damenring
Gold 750, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,55 ct, RW 50, 3,9 gøg4
24.07.2017 - 16:09
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.07.2017 - 16:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 24.07.2017 |