Brillantsolitär 0,55 ct
Damenring, Weißgold 585, RW 53, 1,9 g, TragespurenøG2
24.07.2017 - 16:12
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantsolitär 0,55 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.07.2017 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 24.07.2017 |