Brillant Damenring
Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca.0,55 ct, RW 54, 8,7 g, Tragespurenøg9
24.07.2017 - 16:12
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.07.2017 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 24.07.2017 |