Diamant Anhänger
Gold Weißgold 585, ein Altschliffbrillant und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,15 ct, 6,5 gøg7
24.07.2017 - 16:21
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Diamant Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.07.2017 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 24.07.2017 |